NAUJIENOS

NAUJIENOS

KŪRYBA MUS SKRAIDINA!

2019 04 20

Ekspermentas pasitvirtino!

Yra mažųjų ir ne visai mažų vaikų-kuriems ne itin jau patinka plautis rankytes. Tačiau MUILŪNAS pasidarė kontrolinį eksperimentą: vaikučiai gavo žaismingų muiliukų dovanų- ir po mėnesio laiko apklausėme tėvelius-ar patiko vaikučiams tokia dovana! Visi tėveliai labai džiaugėsi ir komentavo-kad jų atžalos bent dešimt kartų dažniau ėjo plauti rankytes ir ne todėl, kad jos būtų švarios, o todėl, kad vaikas tą muiliuką palaikytų, pauostytų, pažaistų. Vaikų atsakymai buvo įvairūs- vieniems patiko muilo formos- kiti labiau akcentavo spalvų gamą ir kvapą. O tretiems patiko žaisti vonioje ar plauti rankutes-nes muiliukai vaikiškai žaismingi-primena filmukų herojus.

Šis atliktas ekspermentas 2019 m. pavasarį patvirtino, jog MUILŪNO pagaminti vaikiški muiliukai skatina vaikų rankyčių higieną.

MUILŪNAS KĖD&LT kuriame dovaninius muilus, su įvairiais užrašais, piešiniais, inicialais bei inkrustuotomis detalėmis (išskyrus metalais ar kt. medžiagomis, kurios netoleruoja salyčio su šarmais) - įvairioms šventėms, renginiams, pokyliams, gimtadieniams.

Taip pat gaminame vaikiškus personalizuotus muilus.

Muilo formą, spalvą, kvapą suderiname individualiai su klientu. Tad ir Jūs asmeniškai prisidedate prie kūrybos proceso, tad sukurtas muilas tampa jūsų minčių ir emocijų kurinys!


Taigi, mielieji, MUILŪNO esami ir būsimi gerbėjai, klientai, partneriai, draugai ir Jūs galite stebinti savo klientus, kolegas, verslo partnerius, darbo kolektyvą ar draugų būrį, savo šventėse ar renginiuose Jums specialiai sukurtu MUILŪNU.


Jūs tik panorėkit, ir mes kartu išpildysime!


Šioje kategorijoje nėra prekių.