MUILŪNAS “Mini GINTARAS”

MUILŪNAS “Mini GINTARAS”

KŪRYBA MUS "SKRAIDINA"

Muilas "Mini GINTARAS" yra analogiškos sudėties muilui "Gintaras", tik mažesnė jo kopija.

Gaminame su meile ir įkvėpimu, mąstydami apie savo gimtąją šalį. Šis rankų darbo muilas  yra gaminamas pagal unikalią receptūrą. 

Šie "Mini Gintariukai" džiugina kai kurių LT viešbučių klientus. Taip pat šiuos muiliukus kaip Mini suvenyrine lauktuve yra pamėgę klientai, kurie nori po atostogų nustebinti savo bičiulius/draugus/kolegas.   

Muile esantys eterinių kvapų derinys (Pušų, Eukalipto, Kedro, Arbatmedžio ir kt.) primena tyrą ir gaivų Lietuvos gamtos orą, o gal Jums pavyks netgi užuosti ir Baltijos jūros kvapą!?

Jūsų niekas nesustabdys - jei turite norą palepinti savo odą vadinamuoju "Lietuviškuoju auksu" iš Pabaltijo, kuris odai suteikia drėgmės ir pasižymi gydomosiomis savybėmis. Be to yra gaminamas su Gintaro pūdra.

Orginali ir praktiška suvenyrinė dovana sau ir tiems, kurie vertina kokybę.

Informuojame: Kadangi visi muilai yra rankų darbo, spalvos gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Muilūnas "Mini Gintaras" yra autentiškas sudėtinėmis ir kvapiosiomis ingridientų sudėtimis, todėl jo struktūros ir spalvos gamos keisti negalime. Kadangi gamybos procesas užtrunka, todėl nuo užsakymo momento paprastai pagaminame per 7-10 d.

Produktas pagamintas iš: muilo bazės be SLS (Sodium Lauryn Sulfate), kitaip tariant be "Putokšlio", kuris įtakoja odos sausumą;

Muilo sudėtyje yra kvapiųjų arba eterinių aliejų, maistinių ar skirtų muilo gamybai spalviklių, bei natūralių ne rafinuotų aliejų. Gamyboje nenaudojame konservantų, todėl muile esančios geriausios ingridientų savybės išsilaiko iki 6 mėnesių.

Muilo išmatavimai: Ilgis - 2.0 cm

                            Plotis - 3.0 cm

                            Aukštis - 3.0 cm

Muilo svoris: 15 gr.

Muilo kaina su įpakavimu dovaninėje skaidriame maišelyje: 0,50 Eur.

ĮSPĖJIMAS:
Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Naudojant geriausia laikyti sausoje muilinėje.
 Laikyti vaikams (iki 3m.) nepasiekiamoje vietoje.


Šioje kategorijoje nėra prekių.