MUILŪNAS "GINTARAS"

MUILŪNAS "GINTARAS"

KŪRYBA MUS "SKRAIDINA" - TAIP- tai Muilūno pasidydžiavimas - muilas "GINTARAS"!

Gaminame su meile ir įkvėpimu, mąstydami apie savo gimtąją šalį. Šis rankų darbo muilas  yra gaminamas pagal unikalią receptūrą, kuriame yra įnkrustuotas natūralus inkliūzas, pagamintas iš gamtos (pagal užsakovo norą inkliūzo galime ir neinkrusuoti). Mūsų klientai šį muilą vertina dėl jame esančių sudėtinių dalių bei natūralių aliejų, tokių kaip Makadamijų, Šaltalankių, kurie pasižymi itin švelniu poveikiu odai. 

Muile esantys eterinių kvapų derinys (Pušų, Eukalipto, Kedro, Arbatmedžio ir kt.) primena tyrą ir gaivų Lietuvos gamtos orą, o gal Jums pavyks netgi užuosti ir Baltijos jūros kvapą!?

Jūsų niekas nesustabdys - jei turite norą palepinti savo odą vadinamuoju "Lietuviškuoju auksu" iš Pabaltijo, kuris odai suteikia drėgmės ir pasižymi gydomosiomis savybėmis. Be to yra gaminamas su Gintaro pūdra.

Orginali ir praktiška suvenyrinė dovana sau ir tiems, kurie vertina kokybę.

Informuojame: Kadangi visi muilai yra rankų darbo, spalvos gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose. Muilūnas "Gintaras" yra autentiškas sudėtinėmis ir kvapiosiomis ingridientų sudėtimis, todėl jo struktūros ir spalvos gamos keisti negalime. Kadangi gamybos procesas užtrunka, todėl nuo užsakymo momento paprastai pagaminame per 10-14 d.

Produktas pagamintas iš: muilo bazės be SLS (Sodium Lauryn Sulfate), kitaip tariant be "Putokšlio", kuris įtakoja odos sausumą;

Muilo sudėtyje yra kvapiųjų arba eterinių aliejų, maistinių ar skirtų muilo gamybai spalviklių, bei natūralių/ekologiškų aliejų. Gamyboje nenaudojame konservantų, todėl muile esančios geriausios ingridientų savybės išsilaiko iki 6 mėnesių.

Muilo išmatavimai: Ilgis - 9.0 cm

                            Plotis - 7.0 cm

                            Aukštis - 2.5 cm

Muilo svoris: 110 gr.

Muilo kaina su įpakavimu dovaninėje dėžutėje: 6,50 Eur.

ĮSPĖJIMAS:
Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Naudojant geriausia laikyti sausoje muilinėje.
 Laikyti vaikams (iki 3m.) nepasiekiamoje vietoje.


Prekių palyginimas (0)


MUILŪNAS “GINTARAS”

MUILŪNAS “GINTARAS”

KŪRYBA MUS "SKRAIDINA" - TAIP- tai Muilūno pasidydžiavimas - muilas "GINTARAS"!Gaminame su meile ir ..

6.60€ Be PVM: 6.60€

Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)