DRUSKŪNĖ

DRUSKŪNĖ

Natūralus Kūno šveitiklis “DRUSKŪNĖ” 150 ml

Tinka visų tipų odai.

„DRUSKŪNĖ“ tai veido ir kūno šveitiklis iš natūralių sudėtinių medžiagų. Jo sudėtyje esantis Juodųjų sezamų aliejus (Sesamum indicum L) giliai įsiskverbia į odą, todėl padeda pernešti aktyvias medžiagas, vaistingųjų žolelių (Čiobrelių) ekstraktus ir eterinius aliejus, į gilesnius odos sluoksnius. Veikia šildančiai, gerina kraujotaką, iš odos valo nešvarumus. Yra gana gerai toleruojamas ir nedirgina odos.

Tokiomis puikiomis savybėmis pasižymintis juodųjų sezamų aliejus kur kas geriau odai nei kremas ar losjonas. Tad po atlikto veido/kūno pylingo jokių papildomų priemonių ant kūno tepti nebereikia.

Be abejo sudėtyje esančios druskos bei kavos granulės pašalina negyvas odos ląsteles ir išvalo užsikimšusias poras bei veikia anticeliulitiškai.

Naudojimas: naudojimas pagal poreikį.

Sudėtis: Juodųjų sezamų aliejus šalto spaudimo – 26%, Malta kava - 3%, Kavos tirščiai - 19 %, Jūros/Himalajų druska - 38%, Čiobreliai - 9%, Sezamo sėklos - 4%, Eterinis čiobrelių aliejus - 1%.

Laikymo sąlygos: +3°iki+20°, sausoje vietoje. 

Naudojimas: įprastai nusiprausus kūną, reikėtų švelniais, bet tvirtais judesiais įtrinkti kūno šveitiklį į odą bent 3-5 minutes, šveisti sukamaisiais judesiais. Įtrynus palikti ant odos dar 3-5 minutes, kad ingredientai įsigertų į odą, tuomet nuskalauti kūną šiltu vandeniu.

Įspėjimas: prieš naudojant kūno šveitiklį įsitikinkite, kad neesate alergiškį

 sudedamosiom produkto dalims. Patarimas- išmėginti ant nedidelės kūno dallies.

                                           ∞HANDMADE KĖD#LT∞


Prekių palyginimas (0)


CUKRŪNĖ

CUKRŪNĖ

Natūralus Kūno šveitiklis “CUKRŪNĖ” 150 mlTinka visų tipų odai.„CUKRŪNĖ“ veido ir kūno šveitikl..

5.50€ Be PVM: 5.50€

DRUSKŪNĖ

DRUSKŪNĖ

CAVOŠVEITIS "DRUSKŪNĖ"Graži, lygi, sveika oda – kiekvieno svajonė. Kasdien investuojama, kad ši svaj..

5.50€ Be PVM: 5.50€

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)