KAV'AINĖ KĖD#LT

KAV'AINĖ KĖD#LT

Sakoma, kad kava savo žygį pradėjo Etiopijoje jau XI amžiuje. Nuo tada ji įgavo ne tik ekonominę vertę, bet tapo neprilygstamu draugystės, bendravimo, gyvo pokalbio, grožio ir energijos simboliu.
Todėl pristatome Jums KAV’AINĘ - Kavos Ainę, kurios Tikslas - yra pasidalinti su Jumis tvariais (ZERO WASTE/LOW WASTE) ir naturaliais gaminiais, pagamintais iš kavos pupelių, kavos tirščių ar net iš kavamedžio uogos lukšto.
Kadangi kavos gamybos procesas gana ilgas, nuo kavamedžio užaugimo iki galutinio produkto - paskrudintos kavos pupelės praeina daug technologinių procesų ir paliekama nemažai atliekinių medžiagų, todėl jei yra galimybė perdirbti atlieką ir taip prikelti ją naujam gyvenimui-tai puikus rezultatas gamtos tausojimo ir išsaugojimo principas, kuris tikrai aktualus nūdienoms.

Visiems, vertinantiems natūralumą, tikrą, kokybišką produktą, norime pasiūlyti su mumis susipažinti ir įsigyti abejingų nepaliksiančių KAV’AINĖS sukurtų ir pagamintų gaminių:
# CAVOŠVEIČIAI: tai iš kavos tirščių pagaminti naturalūs šveitikliai (scrub’ai) -> Šie produktai yra skirti kūno odos atnaujinimui, atjauninimui ir negyvos odos dalelių pašalinimui. Produktai patikrinti ir yra be jokių pridėtinių sintetinių medžiagų. Sudėtyje tik natūralūs ingredientai. Pradėkite vertinti natūralumą ir pajauskite gamtos galią su ->CUKRŪNĖ/MEDŪNĖ/DRUSKŪNĖ/DRUSKŪNĖ DRŪTAI.

# KAVOS MUILAI - tai naturalūs muilai iš kavos tirščių, kvepiantys kavos aromatu:  KVADRATU/FLOWER KAVI/HEART KAVI;

# KAVOS ŽVAKĖ - pradžiuginkit savo artimą arba pasimėgauti patys išskirtiniu Kavūnės skleidžiamu aromatu.

# PERSONALIZUOTAS MUILAS ĮMONĖS -  KAV'AINĖ LOGO -inkrustuota įmonės atspindinti pagrindinė veikla - kavos pupelės muile (gamintojas -> muilunas.lt);

# VONIOS BOMBOS su kavos tirščiais, kvepiantys kavos aromatu: KAVI BOMB;

# PRIESKONIAI kavai, tai aromatingi priedai paskaninant kautę: COFFEE FLAVOUR skoniai: 1} Amareto, 2} Cinamono-Kakavos, 3} Gvazdikėlių-Cinamono-Vanilės, 4} Anyžiaus-Cinamono-Vanilės

# KAVOS SKONIO MARINATAS -  mėsytės  marinavimui be jokių pastangų "Coffe& Black pepper"

# Skrudintų pupelių kava - netrukus bus pardavime
# “CavOncai” - tai migdoliniai saldėsiai su KAV’AINĖS spec. sukurtų kavos skonio kremu, skirti didžiausiems gurmanams bei smaližiaims.


Kita KAV’AINĖS kryptis rekomenduoti jau atrastus ir išmėgintus gaminius iš kavos pupelių->luobelių->lukšto->tirščių...

Todėl mes rekomenduojame šiuos gaminius:

# HUSKEE CUP Puodeliai/lėkštelės pagaminti iš kavamedžio uogos lukšto. Butent šia Australijoje sugalvota ir sertifikuota technologija, galima perdirbti ir pagaminti iš lušto puodelius. Taip pat HUSKEE gamintojai taiko "CLOSE LOOP" sistemą - priduodant senąjjį puodelį mums-platintojams, jie yra siunčiami atgal gamintojui, kuriuos vėl perdirba naujai.

# InterallGroup gaminiai iš kavos tirščių: RAŠIKLIAI/UŽRAŠINĖS/GĖLIŲ VAZONAI

    Kadangi kava patyrė evoliuciją, dabar ji yra ne tik iš miego pažadinantis gėrimas, tai specifinė kultūra, statuso simbolis, vienas kertinių socialinio gyvenimo veiksnių ir daugybė tvarių, gamtą tausojančių gaminių susijusių su kavos gamybos technologijomis.


Patikslinkite paiešką