CAVOŠVEIČIAI

CAVOŠVEIČIAI

Graži, lygi, sveika oda – kiekvieno svajonė. Kasdien investuojama, kad ši svajonė būtų įgyvendinta – oda prausiama, valoma, tepama, maitinama, drėkinama ir saugoma nuo saulės spindulių. Kad visos šios procedūros veiktų visu pajėgumu, labai svarbu tinkamai paruošti odą. Tiesiausias kelias atnaujintos ir kvėpuojančios odos link yra PILINGAS. 

Kūno odos šveitimo (pilingo) procedūra yra neatsiejama odos priežiūros dalis, jei norima, kad oda visą laiką išliktų jaunatviška ir sveika, nes tik pašalinus negyvos odos sluoksnį ji greičiau ir lengviau atsinaujina, tik tuomet galima oda tinkamai pasirūpinti. 


SUSIKURKITE SPA NAMUOSE su Kav'Ainės CAVOŠVEIČIAIS


CAVOŠVEIČIUOSE esančios sudėtinės dalys, tokios, kaip keletos frakcijų cukraus/druskos, maltos kavos ar kavos tirščių granulės, įvairios sėklos, ar mandarino/apelsino/citrinos smulkinta žievelė sąlyčiui su oda, kuomet and drėgnos odos šveitiklis sukamaisiais judesiais yra paskirstomas tolygiai - atlieka šveitimo funkciją. Po tokio SPA ritualo yra pagerinama kapiliarinė kraujotaka, pašalinamos negyvos odos ląstelės todėl oda palepinta ir atnaujinta. Šveitiklyje esantys aliejai, medus ar hidrolatas, pagal tai kokį jūs naudojate CAVOŠVEITĮ, įsigeria į odą. Šie sudėtiniai komponentai maitina ir minkština odą.


MAŽIAU ŠVAISTYTI, REIŠKIA - SAUGOTI

LOW WASTE principas mums, kaip gamintojams yra artimas ir natūralus, todėl mielai naudojame kavos tirščius, citrusinių vaisių luobeles kaip vieną pagrindinių CAVOŠVEIČIŲ sudedamųjų dalių. Tikime, kad jei yra galimybė prikelti antram gyvenimui jau panaudotą žalia, kodėl to neišnaudojus, todėl rinkdamiesi mūsų gaminius, jūs taip pat prisidedate prie LOW WASTE gyvenimo būdo. 


Iš natūralių produktų, rankų darbo pagaminti kūno šveitikliai yra puiki odos grožio dovana ne tik sau, bet ir tiems – kurie rūpinasi ir prižiūri savo kūno odą. Tad siūlome išsirinkti sau priimtiniausią CAVOŠVEITĮ ir pasimėgauti jo teikiamomis savybėmis.


Prekių palyginimas (0)


CAVOŠVEITIS "CUKRŪNĖ"

CAVOŠVEITIS "CUKRŪNĖ"

Natūralus kūno šveitiklis “CUKRŪNĖ” 150 mlKava ir kokosu kvepiantis kūno šveitiklis pagamintas ..

5.50€ Be PVM: 5.50€

CAVOŠVEITIS "MEDŪNĖ"

CAVOŠVEITIS "MEDŪNĖ"

Natūralus Kūno šveitiklis “MEDŪNĖ” 150 mlKava, medumi ir apelsininio citrinmedžiu kvepiantis&nb..

6.50€ Be PVM: 6.50€

CAVOŠVEITIS "DRUSKŪNĖ"

CAVOŠVEITIS "DRUSKŪNĖ"

                            &n..

5.50€ Be PVM: 5.50€

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)