Apie Mus

MUILŪNAS KĖD&LT šūkis

“KŪRYBA MUS SKRAIDINA”!

KAIP GIMĖ PIRMASIS MUILŪNAS?

MES vykdome keletą skirtingų veiklų, turime didelį ratą klientų, verslo partnerių ir supratome banalu dovanoti tušinuką, kalendorių, puoduką... tai ėmė nieko nebenustebinsi, tad nusprendėme būti išradingi ir išsikėlėme sau užduotį, kad nebrangiai, bet orginaliai, nustebinti savo klientą. Ir štai gimė pirmasis Muilūnas su inkstustuotu KAVAINĖ KĖD#LT logotipu, kuriame atsispindėjo ne tik mūsų veiklos Logotipas, bet ir inkrustavome kavos pupeles - tad mes atvaizdavome 99% savo veiklos muile.

Tai buvo bandymas sukurti labai asmenišką, praktišką ir reprezentuojantį mūsų veiklą simbolį. Ir žinote ką? Mums tikrai pavyko! Kai išvysti kliento/verslo partnerio reakciją, kuri pasireiškia nustebimu t.y. kažkas WOW!
Mūsų klientai tokią dovaną, kuri simbolizuoja įmonės veiklą, gavo pirmą kartą, nustebo ne tik dėl to, kad tai muilas, bet muile esantis kavos kvapas uždėjo paskutinį susižavėjimo tašką! Veiklos perkėlimas į muilą - 100%.

MUILŪNAS KĖD&LT - Mūsų produkcija yra rankų darbo, įkvėpta originalumo, išskirtinumo ir meno, todėl kruopščiai atrenkame visus ingredientus, kvapus, dažus bei dizainą. Muilus gaminame įvairių formų, struktūrų, dizainų su išskirtiniais raštais, pridedamosiomis detalėmis. Kvepiantys muilai yra gaminami su natūraliais eteriniais aliejais, kurie yra skirti kvapų gurmanams. Be to mūsų muilai tinka net patiems mažiausiems klientams (nuo 3 metų) todėl, kad produktai iš kurių gaminame muilą yra atidžiai atrinkti, patikrinti dermatologų (turime sertifikatus iš tiekėjų silikon.lt, ellmuilas.lt), todėl saugūs, nes natūralūs.

Muilo bazė be parabenų ir be Sodium Lauryn Sulfate (be SLS). Kitaip tariant natūrali ir nesausinanti odos.

Muilo gamyboje naudojami nerafinuoti įvairūs aliejai bei natūralūs dažai, kurie nealergizuoja odos.


MES GAMINAME:

* Personalizuotus, 

* Reprezentacinius

* Personažinius

* Animacinių personažų muilus

MŪSŲ GAMINIAI SKIRTI:

· VERSLUI - gaminame individualiai sukurtus reprezentacinius natūralius muilus verslui ir galime atvaizduoti Jūsų verslą/idėją/veiklą muile;

· PRIVATIEMS - gaminame natūralius muilus šventėms/renginiams su įvairiais užrašais, datomis, nuotraukomis inkrustuotomis muile.


· MAŽIESIEMS - gaminame natūralius žaismingus muilus vaikams, įvairių formų, spalvų, kvapų bei personažų iš animacinių filmukų.

 

Norite nustebinti savo klientus, kolegas, verslo partnerius, darbo kolektyvą ar draugų būrį su Jums specialiai sukurtu MUILŪNU - bendraukime!